צחוקים אינסטגרם מדריכים וטריקים מידע מעניין הכל מהכל

בידור ופנאי

אחרי שנתיים או שלוש שנים בצבא, השנים לא הכי פשוטות בחיים בלשון המעטה, שנים בהן בקושי היה זמן לבידור ופנאי, הגיע הזמן להשלים את הפערים.
קטגוריה בידור ופנאי של פיניטו עם כל מה שרץ ברשת, כל הדברים המעניינים, מופעי סטנדאפ מצחיקים בטירוף, מתיחות, טריקים ומדריכים פשוטים, ועוד כל מיני שטויות שיעבירו לכם את הזמן בכיף.
  

פוסטים בנושא בידור ופנאי

מצחיק? רק במזל! \ מאת: צוות פיניטו בתאריך 21.03.2015

זה התחיל כמתיחה, ובמזל לא נגמר באסון. שני צעירים רצו למתוח אדם שהחנה את הלמבורגיני שלו – הם הניחו פלסטיק דמוי צואת אדם על רכבו ורצו לראות כיצד יגיב כשיחזור. אבל לתגובה כזו הם בוודאי לא ציפו. מזל שלא היה לאותו אדם אקדח ואותה מתיחה הייתה יכולה להיגמר באסון.

 

אבל כל עוד זה לא נגמר באסון, בואו נצחק מזה!

 

אז כך זה נראה:

נשים נוהגות גרוע? תראו אותו! \ מאת: צוות פיניטו בתאריך 19.03.2015

תמיד אומרים שנשים נוהגות גרוע? תראו את הנהג הבא. זקן בן 92 שניסה לצאת מחניה והתנגש בלא פחות מ-9 מכוניות! עד שלא רואים את הסרטון לא מבינים איך זה בכלל יכול לקרות.
מקווים ששום דבר לא קרה גם אחרי שהסרטון נגמר.

אז כנראה יש נהגים גרועים יותר מנשים :)

אין גבול לעצלנות \ מאת: צוות פיניטו בתאריך 11.03.2015

בטוח אתם מכירים אנשים עצלנים. אנשים כמו אחים שלכם, חברים וכו'. אבל אני לא בטוח שהאנשים שאתם מכירים מגיעים לרמות כאלה של עצלנות.
באמת שגם אם ננסה להסביר במילים לא נצליח לתאר את מה שתראו בתמונות. אז בואו נכנס לפרופורציות, ושחס וחלילה לא נגיע למצב הזה!!!

אין גבול לעצלנות

אין גבול לעצלנות

אין גבול לעצלנות

אין גבול לעצלנות

אין גבול לעצלנות

אין גבול לעצלנות

אין גבול לעצלנות

אין גבול לעצלנות

אין גבול לעצלנות

אין גבול לעצלנות

איך לגנוב לעצמכם פיצה \ מאת: צוות פיניטו בתאריך 18.01.2015

מכירים את הסיטואציה שאתם מכינים פיצה לחבר'ה אצלכם בבית? אבל מה, אתם ממש אבל ממש רעבים וכנראה שמשולש פיצה אחד לא יספיק לכם. אז מצאנו בשבילכם טריק נחמד לגנוב לעצמכם יותר ממשולש פיצה מבלי שאף אחד ישים לב. נשמע קצת לא הגיוני אה? אז ככה זה נראה:

 

לפוסטים נוספים »