אירופה

אירופה

מידע לפי מדינות:

אז מה אתם אומרים על יורו טריפ? או על חופשה קצרה באמסטרדם וברלין? אולי איביזה? או אפילו פראג? ורשימת היעדים באירופה עוד ארוכה.

אירופה מלאה בכל מה שתרצו – חופים, חיי לילה, טבע, פלאי עולם, תרבויות, אתרים היסטוריים ועוד מגוון רחב של פעילויות שניתן להנות מהן בכל מדינות אירופה, ומספר המדינות הוא לא קטן.

אם אתם כאלה שאוהבים טיולים עירוניים, במטרופולין, כדאי שתבקרו במדינות כמו גרמניה, הולנד, ספרד, צרפת איטליה וכו'. אם אתם יותר בעניין של טבע ונופים מרהיבים – מאוד מומלץ לצאת לטייל בשוויץ, נורווגיה, שבדיה וכו'. מה גם שניתן לשלב את הפעילויות האלה. מהסיבה שמאוד פשוט להתנייד במדינות אירופה ולעבור בין אחת לשנייה באמצעות רכבת, מבלי להוציא הרבה מהכיס או לבזבז יותר מידי זמן.

עם כל הטוב שבאירופה, חשוב לדעת כי היבשת מאוד יקרה, ואם אתם מתכננים טיול ארוך באירופה אז שימו לב שאתם מתכננים אותו כמו שצריך מבחינה כלכלית.

איפה נמצאת אירופה בעולם?

אירופה גובלת בצפונה עם באוקיינוס הקרח הצפוני, במערב – באוקיינוס האטלנטי, במזרח – בהרי אורל ובים הכספי, ובדרום – בים התיכון ובים השחור. כ-50 מדינות מרכיבות את יבשת אירופה – היבשת השישית בגדולה בעולם מבחינת שטח.

מתי לטוס? מזג האוויר באירופה

מזג האוויר באירופה מוגדר כממוזג-לח. כאשר חלקה הדרומי מוגדר כאקלים ים תיכנוי, ובחלקה הצפון מזרחי מוגדר כאקלים ארקטי. חודשי הקיץ החמים ברוב מדינות אירופה הם בין החודשים מאי לאוגוסט. וחודשי החורף המאוד קרים יחסית לישראל הם בין החודשים נובמבר ועד מרץ. אז תעשו את השיקול שלכם מתי תעדיפו לטוס לאירופה.