המלצות לפני שיוצאים לטיול הגדול

0

אספנו לכם כמה המלצות שאולי תרצו ליישם במהלך הטיול שלכם שישדרגו לכם את הטיול, או שלפחות לא תגידו בסוף הטיול – "חבל לא חשבתי על זה לפני". רוב ההמלצות כאן מתייחסות לטיול ארוך ולא לחופשה קצרה איפשהו בעולם.

הינה לכם כמה דברים מומלצים:

  • מצלמה – במידה ויש לכם את התקציב, וכנראה אמור להיות לכם (אם כבר חסכתם כמה עשרות אלפי שקלים בשביל הטיול של החיים שלכם), אז שווה להשקיע 2000 שקלים בשביל מצלמה שתתעד לכם בצורה מקצועית ואיכותית את הרגעים הכי יפים בחיים שלכם. מצלמת GoPro יכולה לשרת אתכם בצורה נאמנה, כך שבסוף הטיול תוכלו לראות את התמונות והסרטונים שלכם וליהנות לא פחות מהזמן האמיתי בטיול.
  • גיבוי תמונות – אז אחרי שכבר יש בידיכם אחלה מצלמה לתעד את הרגעים האדירים שאתם הולכים לחוות, יש עוד נושא שצריך לדאוג לו. ניקוי כרטיס הזיכרון במצלמה לטובת תמונות נוספות, ומעבר לכך, גיבוי של התמונות (אם חס וחלילה יקרה משהו למצלמה). ההמלצה היא לקנות דיסק קשיח נייד או דיסק און קי עם מספיק מקום. ובמהלך הטיול, מידי פעם, בתזמון הנכון לגבות את התמונות ולהעביר אותן לדיסק הקשיח. כמובן שתצטרכו לשמור על הדיסק הקשיח לא פחות מאיך שאתם שומרים על הדרכון שלכם.
  • יומן מסע – המלצה חמה חמה חמה. לפני שאתם טסים, קנו לכם מחברת. עדיפות לכריכה קשיחה (שהמחברת לא תיהרס לכם אחרי שבועיים בטיול). ופשוט תתעדו את מה שמתרחש סביבכם. תעשו את זה מתי שבא לכם, שזה לא יהפוך לנטל. אפשר כל סוף יום, פעם בשבוע, או אפילו פעם בחודש. מתי שרק תרצו. אני בטוח שעוד 10 או 20 שנה תקראו את היומן ותיהנו מכל רגע. אפשר גם לרשום בדף נפרד במחברת את תיעוד המקומות בהם הייתם לפי תאריכים, ועוד כל מיני רעיונות שעולים לכם לראש. פשוט תזרמו עם זה.
  • מזכרות – תחשבו על זה, אם תרצו לקנות מזכרת קטנה מכל מדינה\עיר שתהיו בה. מזכרת שמסמלת את המדינה כמו פסל של המצ'ו פיצ'ו או כל דבר שעולה על רוחכם. אין צורך להשקיע בזה יותר מידי כסף, אך עם סכום כספי מועט תוכלו לעמוד בזה.
  • פלייליסט – מראש אני מודיע, ואני מניח שאתם כבר יודעים את זה – אתם הולכים לבזבז הרבה זמן בדרכים. כדי להעביר את הזמן הזה בכיף, תכינו לכם כבר בבית רשימת השמעה בנגן כלשהו או אפילו בפלאפון.
  • ספרים – מעבר לרשימת השמעה שהמצלנו מעל, עוד דרך שתוכלו להעביר זמן בכיף – קחו אתכם כמה ספרים לטיול. אפילו ספר אחד, במהלך הטיול כבר תמצאו אנשים שירצו להחליף אתכם ספרים. .

אם חשבתם על עוד דברים ובא לכם להוסיף – אתם מוזמנים לרשום בתגובות.

בכל אופן, שיהיה טיול מהנה!!

Share.

About Author

Leave A Reply