לטייל לבד – השד לא כזה נורא!

0

לטייל לבד
לטייל לבד

אתחיל ואומר כי לטייל לבד בעולם לאורך תקופה לא קצרה, זה ממש לא מתאים לכל אדם. אבל מפה ועד – כמעט ולא אפשרי לטייל לבד, זה כבר טעות גסה. אז למי זה מתאים בעצם?

אם את או אתה מגדיר\ה את עצמך כאדם עצמאי ולא תלותי באחרים. לך על זה. צא לטייל לבד. אל תחשוש, אל תהסס. התקופה בה אתה נמצא לבד זה באמת חופש אמיתי, זמן שאתה עושה מה שאתה מרגיש, מה שבאלך, בלי אחרים שצופים עליך ושופטים אותך. הרי כולנו מכירים את התחושה הזו.

כשחושבים על לטייל לבד ישר עולה אסוציאציה של בדידות מוחלטת, אין סביבכם אנשים והכל משעמם וחסר משמעות, אבל לא כך הדבר. העולם מלא במטיילים, האמת היא שביניהם גם לא מעט מטיילים בודדים. ככה שאתם הולכים למצוא את עצמכם מהר מאוד מחוברים למטיילים רבים אחרים מכל קצוות העולם לחלק מהתקופה בה אתם מטיילים. וגם אז, יגיע השלב בו תיפצלו מהשילוב שאיכשהו ניתקלתם בו (מרצון כמובן) במהלך הטיול ומהר מאוד כבר תתחברו לקבוצה אחרת.

היתרון שאתם לבד הוא שאתם מחליטים עם מי להיות, מתי, כמה ואיך, נטו אתם, ללא התערבות של אחרים. ככה תהנו מכל רגע בטיול שלכם. וגם אם לא? תדעו שזו החלטה שאתם לקחתם.

עכשיו בטח אתם קוראים את המאמר הזה וחושבים כמה זה גרוע זה להיות עם חבר בטיול, אבל זה ממש לא ככה. פשוט אני רק מציג מצב של המטייל הבודד, שיש בו המון יתרונות, אם כי גם ישנם חסרונות.

אחד החסרונות הוא רגעי הבדידות שאתם לא מוצאים את עצמכם. רגעים שבא לכם לשתף אחרים בכל מיני דברים, פשוט סתם לדבר. ולפעמים זה חסר. אז צריך גם את החוסן הזה כדי להתגבר על הרגעים האלה.

בשורה התחתונה, אתם מכירים את עצמכם הכי טוב, ורק אתם יודעים אם אתם מסוג האנשים שמתאים להם לטייל לבד או שלא.

בכל אופן, אם אתם מעוניינים למצוא שותפים לטיול שלכם, אתם מוזמנים לרשום בפורום חיפוש שותפים לטיול בעולם.

Share.

About Author

Leave A Reply