קורות חיים

0

 

קורות חיים

קורות החיים הינם כרטיס הביקור שלכם. זהו למעשה הצורה הראשונית שלכם להציג את עצמכם טרם הגעתם למקום העבודה. לכן חשיבות מסמך זה היא רבה. יותר מזה, הסינון הראשוני, הגדול ביותר, הוא כאשר מנהל העסק אפילו עדיין לא ראה אתכם ולא נתן לך את האפשרות להציג את עצמכם. רק דבר אחד הוא ראה – קורות חיים.
אז קודם כל, חשוב להבין את חשיבות הערך של מסמך זה. ברגע שתבינו זאת, גם תמלאו אותו כמו שצריך.
נשמע רע לומר את זה אך עליכם למכור את עצמכם, לשווק את עצמכם בצורה הטובה ביותר. וכדי שיקרה עליכם להתחיל בצורה הטובה ביותר – עם טופס קורות חיים איכותי ויעיל.
כמה נושאים חשובים שיש לזכור בזמן הכנת קורות החיים שלכם:
• שימו את עצמכם במקום מנהל העסק. תחשבו מה הוא מחפש, את מי אתם הייתם לוקחים בתור עובד במידה ואתם הייתם מנהלים את העסק. המשיכו לשאול שאלות כאלה ורק לאחר מכן תתחילו בעיסוק לקבלה המשרה שתרצו.
• אסתטיקה – תראו שהמסמך נראה כמו שצריך. שהוא באמת מסודר, קריא, בלי בלגן. תעשו שנייה מעין זום אאוט לתראו שבאמת "כיף" להסתכל על הטופס ולקרוא אותו.
• תמציתי – תהיו ענייניים. אין צורך יותר מידי לפרט בפרטים לא רלוונטיים או לחזור על עצמכם שוב ושוב. תרשמו את מה שחשוב לומר, וזהו. אין סיבה לרשום תכונות בולטות שאינן רלוונטיות למקצוע. לדוגמא, במידה וכל חייכם עסקתם בספורט, אין סיבה לציין זאת במידה והנכם רוצים לעבוד בתור מתדלקים.
• מתאים לעבודה – מסמך קורות חיים אחד איננו מתאים לכלל העבודות. עליכם להתאים כל מסמך אל העבודה.
מצורף לכם מסמך קורות חיים מוכן שהוכן ע"י צוות האתר בשבילכם. תצטרכו רק למלא בו את הפרטים הרלוונטיים אליכם.

להורדת המסמך לחצו כאן.

Share.

About Author

Leave A Reply